Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Król Kier PRZESZŁOŚĆ:

Król Kier .:|:. Małe Arkana *

Dojrzały Mężczyzna - Jakiś casanova, który staje się filozoficzny w późniejszym życiu. Sugeruje jakiegoś człowieka w wieku ponad dwudziestu pięciu lat o bardziej jasnych niż ciemnych włosach o piwnych, jak też zielonych oczach.
Szóstka Kier TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Szóstka Kier .:|:. Małe Arkana *

Harmonia - Nadrabianie zaległości w pielęgnowaniu starych przyjaźni lub trzymanie się wspomnień z przeszłości. Możesz także odnaleźć swoją miłość.
Papież (Arcykapłan, Hierofant) PRZYSZŁOŚĆ:

Papież (Arcykapłan, Hierofant) .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Papieża jest symbolem pobożności i konserwatyzmu. Oznacza osobę mającą wielki autorytet, niekoniecznie duchownego - także na przykład nauczyciela. Kojarzona jest z potrzebą uzyskania fachowej porady, albo pomocy w problemach duchowych. Dotyczy także ogólnie zainteresowania sprawami duchowymi i potrzebą uzyskania przebaczenia.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011