Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Dziesiątka Trefl PRZESZŁOŚĆ:

Dziesiątka Trefl .:|:. Małe Arkana *

Negatywne Wydarzenia - Praca odciska piętno na Twoim zdrowiu. Występują niepowodzenia i straty. Karta ta może wskazywać na zagraniczną podróż drogą wodną - Jakiś rejs lub urlop może być jej celem.
Wieża (Wieża Boga, Ogień, Piorun) TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Wieża (Wieża Boga, Ogień, Piorun) .:|:. Wielkie Arkana **

Jest to jedna z najbardziej złowróżbnych kart tarota, o znaczeniu podobnym, jak stereotypowa interpretacja karty Śmierć. Oznacza niespodziewane całkowite zniszczenie, utratę własności, problemy uczuciowe, także poważną chorobę. Symbolizuje także rozpacz po utracie czegoś wartościowego.
Walet Trefl PRZYSZŁOŚĆ:

Walet Trefl .:|:. Małe Arkana *

Młody Mężczyzna lub Kobieta - Ktoś wysportowany spoza środowiska akademickiego, kto jest szczęśliwy i czarujący. Może wskazywać na jakiegoś mężczyznę lub kobietę w wieku do dwudziestu pięciu lat o bardziej ciemnej niż jasnej karnacji o brązowych oczach.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011