Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Śmierć PRZESZŁOŚĆ:

Śmierć .:|:. Wielkie Arkana **

Mimo stereotypu, że Karta Śmierci oznacza śmierć w dosłownym znaczeniu (utrwalonego m.in. przez charakterystyczne sceny filmowe, w których przerażony wróżbita pokazuje tę właśnie kartę), znaczenie karty dotyczy raczej przejścia - z jednego etapu życia w drugi. Może ona stanowić symbol duchowego odrodzenia - jak i znalezienia się w trudnej sytuacji.
Umiarkowanie (Powściągliwość); Karta Odwrócona TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Umiarkowanie (Powściągliwość); Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Znaczenie karty Umiarkowania związane jest z jej nazwą - dotyczy przywiązania, domatorstwa, rozważności i skromności. Karta w położeniu odwrotnym oznacza wewnętrzne konflikty, przewrażliwienie i ogólnie - niemożność dojścia do porozumienia.
Rydwan; Karta Odwrócona PRZYSZŁOŚĆ:

Rydwan; Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Rydwanu dotyczy zamierzeń i dążenia do ustalonego celu. W położeniu odwrotnym karta ma znaczenie złowróżbne - sugeruje zdążanie do katastrofy i utratę kontroli nad sytuacją. Ogólnie karta dotyczy także panowania nad samym sobą, a także podróż.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011