Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Sprawiedliwość PRZESZŁOŚĆ:

Sprawiedliwość .:|:. Wielkie Arkana **

Ta karta kojarzy się z zakończeniem procesu sądowego, ale także rozwiązaniem jakiegoś problemu. Położenie proste symbolizuje wyrok sprawiedliwy, właściwą i tolerancyjną ocenę postępowania. Karta ta jest także ogólnym symbolem spraw związanych z wymiarem sprawiedliwości i przestępstwami.
Dziewiątka Kier TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Dziewiątka Kier .:|:. Małe Arkana *

Namiętność, Pragnienie - Jakaś miłość partnerska może się spełnić. Świętowanie i brak konieczności umiarkowania w jedzeniu i piciu. Twoje życzenie spełnienia nadziei, marzeń lub ambicji realizuje się.
Król Karo PRZYSZŁOŚĆ:

Król Karo .:|:. Małe Arkana *

Dojrzały Mężczyzna - Jakiś biznesmen, autorytatywnego typu, który jest dobrym opiekunem i żywicielem rodziny. Sugeruje jakiegoś człowieka w wieku ponad dwudziestu pięciu lat o jasnej karnacji blondyna lub rudego o niebiesko-szarych lub zielonych oczach.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011