Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Ósemka Pik PRZESZŁOŚĆ:

Ósemka Pik .:|:. Małe Arkana *

Osaczenie lub zobowiązanie do czegoś - Znalezienie się w pułapce strachu w związku z pozostawieniem złej sytuacji samej sobie. Zaczynasz prowadzić surowy, wojskowy tryb życia. Wiążące zobowiązanie jest następstwem podpisania jakichś dokumentów prawnych. Doświadczasz jakiejś podróży drogowej lub kolejowej, albo Ty lub ktoś z bliskich przechodzi operację.
Joker TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Joker .:|:. Małe Arkana *

Coś niespodziewanego i niekontrolowanego może nastąpić - to wieloznaczna karta. Może sugerować jakiś wypadek, przypadek, traf lub zmieniające życie wydarzenie.
Dziesiątka Pik PRZYSZŁOŚĆ:

Dziesiątka Pik .:|:. Małe Arkana *

Zakończenie - Osłabienie zdrowia lub przewlekłe problemy zdrowotne. Uwikłanie się w sprawy grożące karą więzienia, kwestie moralności, kradzież - Ogólnie rzecz ujmując jest to zła karta.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011