Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Papieżyca (Arcykapłanka, Hierofantka); Karta Odwrócona PRZESZŁOŚĆ:

Papieżyca (Arcykapłanka, Hierofantka); Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Karta ta jest kojarzona z uczuciem miłości do drugiego człowieka, a przede wszystkim ze zrozumieniem dla jego problemów. W położeniu odwrotnym karta symbolizuje obojętność na problemy innych, zarozumialstwo i poczucie wyższości. Karta Papieżycy symbolizuje także dziewictwo i spokój. Papieżyca w negatywnym aspekcie może przedstawiać kochankę lub zdradzającą swojego męża kobietę. Osoba pokazana kartą Papieżycy nigdy nie odkryje całej prawdy przed innymi, potrafi być nad wyraz romantyczna, nie lubi zmieniać zdania, a do celu może iść nawet po trupach. Jej osoba będzie owiana zawsze mgiełką jakiejś tajemnicy. Papieżyca przynosi choroby umysłowe, zaburzenia w funkcjonowaniu płynów ustrojowych, niewydolność nerek, cukrzycę, choroby kobiece oraz te związane z trzustką.
Mag (Kuglarz) TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Mag (Kuglarz) .:|:. Wielkie Arkana **

Znaczenie karty jest związane z psychiką człowieka, przede wszystkim z silną wolą i spontanicznością. Oznacza też pragnienie tworzenia, poznawania nowych spraw i ludzi, a także zamiłowanie do nauki. Położenie proste karty oznacza obecność tych cech. Mag w przeciwieństwie do Głupca zdaje sobie sprawę z posiadanych przez niego wartości. Mag to osoba, która posiada wszystko aby móc rozpocząć coś na nowo. Mag symbolizuje dolegliwości osłabiające całe ciało. Nawiązuje do układu oddechowego, nerwowego i mówi o nieprawidłowym przepływie energii w organizmie człowieka.
Szóstka Pik PRZYSZŁOŚĆ:

Szóstka Pik .:|:. Małe Arkana *

Ciemne chmury rozstępują się - Smutki i troski ostatecznie przechodzą albo spokojnie oddalasz się od problemów z przeszłości.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011