Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Głupiec (Wędrowiec) PRZESZŁOŚĆ:

Głupiec (Wędrowiec) .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Głupiec jest kojarzona ze spontanicznością, entuzjazmem i nowymi możliwościami. W położeniu prostym wskazuje dobry kierunek zmian. Głupiec jest ponadto symbolem braku przywiązania do wartości materialnych, jednocześnie po prostu głupoty ludzkiej. Głupiec w przeciwieństwie do Maga nie zdaje sobie sprawy z tego co posiada (w tobołku na plecach). Reprezentuje nowe ale nie przemyślane działanie. Głupiec daje nam przestrogę – pomyśl zanim coś zrobisz. Osoba która jest pokazana Głupcem ma tendencję do bagatelizowania różnych spraw oraz do ich spłycania. Kieruje się wyłącznie swoją intuicją, która nie do końca jest poprawnie ukształtowana dlatego też Głupiec może zachowywać się jak małe dziecko nie zdając sobie sprawy z konsekwencji swojego zachowania. Głupiec symbolizuje choroby układu nerwowego oraz oddechowego.
Umiarkowanie (Powściągliwość) TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Umiarkowanie (Powściągliwość) .:|:. Wielkie Arkana **

Znaczenie karty Umiarkowania związane jest z jej nazwą - dotyczy przywiązania, domatorstwa, rozważności i skromności. W położeniu prostym oznacza wynikające z tego szczęście, połączone z koniecznością cierpliwego zastanowienia się nad życiem.
Cesarzowa (Królowa); Karta Odwrócona PRZYSZŁOŚĆ:

Cesarzowa (Królowa); Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Cesarzowej dotyczy osoby kobiety, jej charakteru i zachowania. Położenie odwrócone karty mówi o kobiecych wadach – przede wszystkim zaborczości i przesadnej trosce o innych. Cesarzowa symbolizuje także macierzyństwo i poczucie bezpieczeństwa, płynące z obecności matki.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011