Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Sprawiedliwość PRZESZŁOŚĆ:

Sprawiedliwość .:|:. Wielkie Arkana **

Ta karta kojarzy się z zakończeniem procesu sądowego, ale także rozwiązaniem jakiegoś problemu. Położenie proste symbolizuje wyrok sprawiedliwy, właściwą i tolerancyjną ocenę postępowania. Karta ta jest także ogólnym symbolem spraw związanych z wymiarem sprawiedliwości i przestępstwami.
Dziewiątka Pik TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Dziewiątka Pik .:|:. Małe Arkana *

Nieszczęście - Straty i zmartwienia z powodu braku pieniędzy lub zdrowia. Może również wskazywać na opóźnienia lub rozczarowania.
Wisielec (Zdrajca) PRZYSZŁOŚĆ:

Wisielec (Zdrajca) .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Wisielca oznacza zastój, brak działania. Jest symbolem medytacji i rozmyślań, duchową izolacją od świata i skupieniem się na własnym wnętrzu. Czasem bywa kojarzona z człowiekiem rozmyślającym nad własnymi problemami. Wyraz twarzy postaci na karcie pozwala też interpretować ją jako symbol błogości i zadowolenia z ustabilizowanego życia.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011