Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Mag (Kuglarz) PRZESZŁOŚĆ:

Mag (Kuglarz) .:|:. Wielkie Arkana **

Znaczenie karty jest związane z psychiką człowieka, przede wszystkim z silną wolą i spontanicznością. Oznacza też pragnienie tworzenia, poznawania nowych spraw i ludzi, a także zamiłowanie do nauki. Położenie proste karty oznacza obecność tych cech. Mag w przeciwieństwie do Głupca zdaje sobie sprawę z posiadanych przez niego wartości. Mag to osoba, która posiada wszystko aby móc rozpocząć coś na nowo. Mag symbolizuje dolegliwości osłabiające całe ciało. Nawiązuje do układu oddechowego, nerwowego i mówi o nieprawidłowym przepływie energii w organizmie człowieka.
Słońce; Karta Odwrócona TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Słońce; Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Podobnie jak Świat, karta Słońca jest uważana za dobrą wróżbę. Symbolizuje także dzieciństwo. W położeniu odwróconym symbolizuje samotność i odtrącenie.
Sprawiedliwość; Karta Odwrócona PRZYSZŁOŚĆ:

Sprawiedliwość; Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Ta karta kojarzy się z zakończeniem procesu sądowego, ale także rozwiązaniem jakiegoś problemu. Karta odwrócona oznacza niesprawiedliwą ocenę i nieuczciwe potraktowanie. Karta ta jest także ogólnym symbolem spraw związanych z wymiarem sprawiedliwości i przestępstwami.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011