Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Diabeł (Demon, Piekło) PRZESZŁOŚĆ:

Diabeł (Demon, Piekło) .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Diabła ogólnie symbolizuje zło biorące się z ludzkiego egoizmu. Oznacza ona niemoralne postępowanie, zniszczenie, krzywdzenie innych. Karta jest także kojarzona z materialistycznym podejściem do życia, uzależnieniami, wreszcie dotyczy również czarnej magii.
Cesarzowa (Królowa); Karta Odwrócona TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Cesarzowa (Królowa); Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Cesarzowej dotyczy osoby kobiety, jej charakteru i zachowania. Położenie odwrócone karty mówi o kobiecych wadach – przede wszystkim zaborczości i przesadnej trosce o innych. Cesarzowa symbolizuje także macierzyństwo i poczucie bezpieczeństwa, płynące z obecności matki.
Trójka Kier PRZYSZŁOŚĆ:

Trójka Kier .:|:. Małe Arkana *

Kreatywność i Komunikowanie się - Jest powód do świętowania i uroczystości. Możesz również zyskać nową znajomość w ciągu trzech dni, trzech tygodni lub trzech miesięcy.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011