Przepowiednia Wróżki Zębuszki

Karty Tarota Zostały Postawione

Wróżka Zębuszka już zna Twój los...


Jeżeli pytanie zostało zadane bez odpowiedniej koncentracji na swoim problemie, karta przeszłości nie będzie odpowiadała przeszłości, która tylko Tobie jest znana i pozostała część wróżby najprawdopodobniej będzie błędna. W takim przypadku - Zapytaj wróżkę Zębuszkę o los ponownie - Powtórz stawianie Tarota on-line!

Szóstka Kier PRZESZŁOŚĆ:

Szóstka Kier .:|:. Małe Arkana *

Harmonia - Nadrabianie zaległości w pielęgnowaniu starych przyjaźni lub trzymanie się wspomnień z przeszłości. Możesz także odnaleźć swoją miłość.
Cesarz (Król); Karta Odwrócona TERAZ, LUB TO CO NASTĄPI WKRÓTCE:

Cesarz (Król); Karta Odwrócona .:|:. Wielkie Arkana **

Karta Cesarza jest związana z instytucją władzy, zarówno politycznej, jak i w charakterze psychologicznego oddziaływania na innych. Karta dotyczy także pracy zawodowej i stanowisk kierowniczych. Położenie odwrócone kojarzy się z nieudolnością i utratą kontroli nad podwładnymi, albo przeciwnie - autorytaryzmem. Władzą w tym kontekście jest też instytucja ojca rodziny, tak więc tego również dotyczy karta Cesarza.
Dwójka Kier PRZYSZŁOŚĆ:

Dwójka Kier .:|:. Małe Arkana *

Namiętność - Romans wisi w powietrzu - Możesz stać się dla kogoś obiektem pożądania w ciągu dwóch dni, dwóch tygodni, dwóch miesięcy lub dwóch lat.

Przepowiednie i Wróżby - Stawianie Tarota On-Line przez Wróżkę Zębuszkę © 2011  

Poznawaj znaczenie kart stawianych online przez Wróżkę Zębuszkę, która
wykorzystuje najlepsze astrologiczno-wróżbiarskie zasady w przepowiedniach.


 
www.WrozkaZebuszka.pl - Wróżka Zębuszka © 2011